На ринку купили 20 кг огірків за ціною 15 рублів за кілограм Скільки кілограмів помідорів було б купити на ці ж гроші, якщо ціна помідорів 30

На ринку купили 20 кг огірків за ціною 15 рублів за кілограм Скільки кілограмів помідорів було б купити на ці ж гроші, якщо ціна помідорів 30

  • 20 * 15 = 300 руб. заплатили за 20 кг огірків 300: 30 = 10 кг. помідорів можна було купити на ці гроші
  • 20 х 15 = 300 р. вартість огірків
    300: 30 = 10 кг. помідорів можна купити за ці гроші.