Переведіть плиз заздалегідь

Переведіть плиз заздалегідь

  • Коли Том прийшов до школи-будинок. він прийшов в швидко і зайняв своє місце вчителя спав у кріслі, але коли Том увійшов, він прокинувся. Томас Сойєр Том знав, що коли вчитель сказав, що його ім'я в повному обсязі, це означало проблеми. "Сер!" "Підійди сюди. А тепер, сер, чому ви знову спізнилися, як зазвичай? Том хотів бути, коли він побачив нову підперезані довгим жовтим хар, і цією дівчиною був тільки вільного місця на стороні дівчатками. Клас Він сказав, FINN" зупинився поговорити З Гекльберрі учитель широко відкрив очі Учні думали, що це хлопчик зійшов з розуму вчитель сказав: ти зробив? "" Зупинився поговорити з Гекльберрі Фінна. Томас Сойєр, це саме незвичайне визнання будь-коли слухав. "І додав:" А тепер, сер, ідіть і вул із дівчатами! * Том сів поруч з новою дівчиною. Був сміх і шепіт в залі. але Том сидів нерухомо, з руками на довгий робочий стіл перед ним, і подивився в його книзі. Потім він почав говорити з гр. "Як тебе звати?" "Бекі Тетчер, що у вас? Д. Я знаю. Це Томас Сойєр Тім Том, коли я добре. Ви називаєте мене Том, чи не так?" "Так."
  • Коли те прийшов у школу. він прийшов швидко і зайняв своє місце учитель спав у своєму кріслі, але, коли тому увійшов, він прокинувся. Томас Сойєр тому знав, що, коли вчитель сказав, що його звуть повністю, це означало проблеми. "Сер!" "Підійди сюди. Тепер, сер, чому ти знову запізнився, як зазвичай? Том хотів бути, коли він побачив новий Гірт з довгими жовтими хар, і ця дівчина єдине Вільне місце в жіночій частині аудиторії. Він сказав Фінн!" Зупинився на вулиці поговорити з Гекльберрі учитель відкрив очі, широкі зіниці думав, що цей хлопчик був божевільний вчитель сказав: що ти зробив? "" Зупинився на вулиці поговорити з Гекльберрі Фінном. Томас Сойєр, це саме незвичайне визнання будь-коли слухав. "І додав:" тепер, сер, ідіть і Санкт з дівчатами! * Том сів поруч з новенькою. Сміх і шепіт в кімнаті. але те, як і раніше сидів, склавши руки на довгий стіл перед ним і подивилася в його книзі. Потім він почав говорити гр. "Як тебе звати?" "Бекі Тетчер а тебе? О. Я знаю. Це Тім Томас Сойєр тому коли я веду себе добре. Ви подзвоніть мені те, чи будете ви?" "Так."
  • Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
    Добавить комментарий

    92 − = 88

    ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: