переведіть текст

переведіть текст

  • Щороку мільйони туристів приїжджають в Лондон, щоб побачити і почути Біг-Бен. Але те, що саме Біг Бен? Більшість людей думають, що Біг Бен являетсявисокій Башта з годинником, що стоїть вище палат парламенту. Ну немає! Біг Бен є небашня з годинником. Це один з чотирьох величезних дзвонів внутріімя tower.Its походить від комісара Белла робіт сера Бенджаміна Холла, або Бена. Tiwer становить 98 метрів. Дзвін insidethe вежі 14 тонн. Годинник на вежі також величезні. Кожен з чотирьох clockfaces 7 метрів в ширину. В руки годину довжиною близько 3 метрів і хвилинна стрілки мають довжину близько 4 метрів. Можливо, в один прекрасний день ви можете відправитися в Лондон і побачити цей дивовижний туристичний атракціон.

  • Щороку мільйони туристів відвідують Лондон, щоб побачити і послухати Біг Бен. Але, що саме являє собою Біг Бен? Багато людей думають, що ББ (Біг Бен) це довга вежа-каплиця, яка розташований вище зданіяпарламента. Але немає! ББ це не каплиця. Це один з 4 масивних дзвонів всередині вежі. Його ім'я походить від комісара робіт дзвони, Сера ....., або Бен. Вежа становить 98 метрів ввисоту. Дзвін всередині вежі важить 14 тонн. Годинник на вежі також величезні. Кожен з 4 циферблатів становить 7 метрів в ширину. Стрілка, що позначає час складає біля 3 метрів в довжину а хвилинна стрілка близько 4 метрів. Можливо, одного разу, ви зможете відвідати Лондон і побачити цей дивовижний атракціон.
  • Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
    Добавить комментарий

    58 − 49 =

    ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: