Розповідь по темі як я одного разу допомагав мамі

Розповідь по темі як я одного разу допомагав мамі

 • Настало літо. Я завжди чекаю його, тому що влітку тепло, не треба нікуди поспішати. Можна спокійно зайнятися, чим хочеш чи навіть побездельничать. Влітку у мами буває відпустку. Це найулюбленіша пора. Ми разом їдемо відпочивати на два тижні, а коли повертаємося додому, то активно починаємо запасатися варенням і соліннями на зиму.
  В цьому році було багато ягід і різних фруктів. Мама варила варення майже кожен день. Я допомагала перебирати ягоди, мити балони, взагалі робила все, що просила мама, намагалася в усьому допомогти, полегшити мамин працю. Вранці я увійшла на кухню. На столі стояв балон з варенням, яке мама вчора зварила і приготувала, щоб прибрати в шафку. я вирішила допомогти мамі. Вона прийде зараз сюди і дуже здивується, що варення саме встало на місце. Я підсунула табурет до шафки, відкрила дверцята і взяла банку з варенням, але вона виявилася важче, ніж я очікувала. Я похитнулася, банку з тріском впала об підлогу. Кот, який сидить поруч, стрибнув з кухні подібно блискавки. Я в жаху завмерла на місці. Прибігла з кімнати мама, вона миттєво все зрозуміла, але не стала мене лаяти.
  Тільки ввечері мама мені сказала, що треба думати, перш ніж щось робити. Тепер я завжди обережна.
 • "Як я одного разу допомагав мамі".
  Влітку ми з мамою поїхали в село до бабусі і дедушке.Дорого була довга і, по приїзду, все відразу пішли спать.На ранок мама стала забиратися в будинку (т.к. Бабуся і дідусь уже літні люди) .Подметать, витирати пил і вибивати коври.Я зголосився допомагати в миття сткол і вибиванні килимів.
  Сткла мені піддалися, а ось килими-нет.Как тільки я вдарив по килиму-вилетіло багато пилу, я закашлявся і запнувся про що стоїть поруч металліческоеведро.После мого приземлення мама вибігла на звук падаючого відра і голосно розсміялася, забравши у мене Вибивачка для килимів. після чого відправила в будинок мити підлогу.
  Ось так я допомагав мамі!
 • Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
  Добавить комментарий

  57 − 53 =

  ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: