Твір на тему: «За що я люблю Батьківщину», заздалегідь

Твір на тему: "За що я люблю Батьківщину", заздалегідь

 • Звичайна ситуація при проходженні паспортного контролю людиною, який щось забув. Все що вам нарадили попередні оратори з приводу судів з прикордонною службою-повний бред.
  По суті питання:
  1.Якщо вас не випустили за межі РФ (а не випустили саме вас, а не дитину-так?) Значить справа не в підозрах, а в фактах. Факти говорять про те, що вас якась служба обмежила в виїзді, згідно ФЗ "Про порядок виїзду ..."
  2.Вам порадили звернутися в службу судових приставів і там стали кидати трубку. А ви хотіли, напевно, щоб вам ваші ж дані сказали по телефону.
  Щоб вам надалі спокійно їздити відпочивати необхідно спочатку дізнатися чому вас зняли з рейсу. Для цього мало сходити до приставам за місцем проживання-вони можуть просто бути не в курсі, т. К. Відомості до прикордонників подаються централізовано, а не з кожного міського відділу служби судових приставів. Ви можете звернеться в погранслужбу і в службу судових приставів з письмовим запитом. Але для початку почитайте вищевказаний закон і напружте пам'ять, можливо самі згадайте де, коли і у кого виступали поручителем по угоді або кредиту.
 • Родина - це місце де ми народилися, там де живуть наші дідусі і бабусі, мами і тата. Кожна людина любить батьківщину по своєму. Родина це найдорожче тобі місце на Землі. Де б ти не був, хоч в Італії, тебе тягне назад на батьківщину. Для кожної людини рдіна займає якийсь місце в його душе.На Землі живе багато людей з різних країн. І для кожного з них батьківщина своя.Я люблю батьківщину за її прекрасне сьогодення, за красиву природу, за те що вона є. Останнім часом деякі люди зовсім забули про батьківщину. Їм абсолютно байдуже яка вона зараз і яка вона буде. І я звертаюся до всіх "Бережіть і не забувайте про батьківщину. Адже у нас вона одна!".
 • Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
  Добавить комментарий

  65 + = 66

  ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: